C3225X7R1H475K250AE
DigiKeys varenummer
445-C3225X7R1H475K250AETR-ND - Tape & Reel (TR)
445-C3225X7R1H475K250AECT-ND - Afskåret tape (CT)
445-C3225X7R1H475K250AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7R1H475K250AE
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)