C3225X7R1H106K250AC
DigiKeys varenummer
445-C3225X7R1H106K250ACTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-C3225X7R1H106K250ACCT-ND - Afskåret tape (CT)
445-C3225X7R1H106K250ACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7R1H106K250AC
Beskrivelse
COMMERCIAL GRADE GENERAL PURPOSE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)