C3225C0G2J822K125AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 3.007
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 1.865
Datablad
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
KEMET
8200 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.