C3225C0G2J472K160AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 1.621
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 2.122
Datablad
Opgradering
KEMET
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
4700 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.