C3225C0G2J103J125AA
DigiKeys varenummer
445-14874-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-14874-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-14874-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225C0G2J103J125AA
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 630V C0G 1210
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225C0G2J103J125AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)