C3225C0G2E473J250AA
DigiKeys varenummer
445-15461-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-15461-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-15461-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225C0G2E473J250AA
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 250V C0G 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225C0G2E473J250AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)