C3225C0G2E153K200AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 1.774
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 4.850
Datablad
Opgradering
På lager: 77
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
Similar
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
0.015 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.