C3216X8R2A333K085AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 1.830
Datablad
Similar
Chemi-Con
På lager: 0
Datablad
0.033 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.