C3216X8R1H334K160AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 677
Datablad
0.33 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C3216X8R1H334K160AE
DigiKeys varenummer
C3216X8R1H334K160AE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C3216X8R1H334K160AE
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 50V X8R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C3216X8R1H334K160AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)