C3216X8R1H224K115AA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C3216X8R1H224K115AA |
Beskrivelse | CAP CER 0.22UF 50V X8R 1206 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C3216X8R1H224K115AA Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Serie | Funktioner Høj temperatur |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,051" (1,30mm) |