C3216X8R1H224K115AA
DigiKeys varenummer
445-2518-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2518-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-2518-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216X8R1H224K115AA
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 50V X8R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216X8R1H224K115AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Høj temperatur
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)