C3216X8R1C335M160AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 2.792
Datablad
3.3 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C3216X8R1C335M160AE
DigiKeys varenummer
C3216X8R1C335M160AE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C3216X8R1C335M160AE
Beskrivelse
CAP CER 3.3UF 16V X8R 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C3216X8R1C335M160AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)