C3216X7R2E104K160AE | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C3216X7R2E104K160AE |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.1 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C3216X7R2E104K160AE Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funktioner Blød terminering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,063" (1,60mm) |