C3216X7R1V475K160AB er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 19.700
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 237.135
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
4.7 µF ±10% 35V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.