C3216X7R1V106K160AE
DigiKeys varenummer
445-172493-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-172493-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-172493-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216X7R1V106K160AE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 35V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 35V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3216X7R1V106K160AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)