C3216NP02A223J160AA
DigiKeys varenummer
445-15452-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-15452-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-15452-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216NP02A223J160AA
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 100V NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216NP02A223J160AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Høj temperatur
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)