C3216C0G2J222K115AA
DigiKeys varenummer
445-14634-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-14634-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-14634-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216C0G2J222K115AA
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 630V C0G 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3216C0G2J222K115AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)