C3216C0G2A682J115AA
DigiKeys varenummer
445-2330-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2330-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-2330-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216C0G2A682J115AA
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 100V C0G 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216C0G2A682J115AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)