C3216C0G1H682K060AA
DigiKeys varenummer
445-14608-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-14608-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-14608-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216C0G1H682K060AA
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 50V C0G 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216C0G1H682K060AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,030" (0,75mm)