C2012C0G2A562J125AA
DigiKeys varenummer
445-15277-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-15277-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-15277-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C2012C0G2A562J125AA
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 100V C0G 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C2012C0G2A562J125AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)