C1608NP01H030C080AA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C1608NP01H030C080AA |
Beskrivelse | CAP CER 3PF 50V NP0 0603 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 3 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C1608NP01H030C080AA Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Serie | Funktioner Høj temperatur |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Tolerance ±0,25pF | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,90mm) |