C1608C0G2A330J080AA
DigiKeys varenummer
445-14018-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-14018-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-14018-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1608C0G2A330J080AA
Beskrivelse
CAP CER 33PF 100V C0G 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1608C0G2A330J080AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)