C1005NP02A391J050BA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Vitramon
På lager: 8.690
Datablad
390 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1005NP02A391J050BA
DigiKeys varenummer
C1005NP02A391J050BA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1005NP02A391J050BA
Beskrivelse
CAP CER 390PF 100V NP0 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1005NP02A391J050BA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Høj temperatur
Varestatus
Forældet
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)