B82559A9153A020
DigiKeys varenummer
495-5715-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-5715-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-5715-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B82559A9153A020
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 4.95 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 4,95mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
B82559A9153A020 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
15,3A
DC-modstand (DCR)
4,95mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Størrelse/dimension
0,846" L x 0,827" B (21,50mm x 21,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)