B82559A5103A033
DigiKeys varenummer
495-B82559A5103A033-ND
Producenter
Producentens varenummer
B82559A5103A033
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 46A 1.2 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 46 A 1,2mOhm Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
B82559A5103A033 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
36A
DC-modstand (DCR)
1,2mOhm
Emballage
Bakke
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
Trådviklet spolemodstand
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Hulmontering
Tolerance
±12%
Størrelse/dimension
1,299" L x 1,154" B (33,00mm x 29,30mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,606" (15,40mm)