B82559A2102A020
DigiKeys varenummer
495-5975-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-5975-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-5975-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B82559A2102A020
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 0.65 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 0,65mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B82559A2102A020 Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
0,65mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,878" L x 0,866" B (22,30mm x 22,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,402" (10,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
50A