B82422H1153J000
DigiKeys varenummer
495-B82422H1153J000TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B82422H1153J000CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B82422H1153J000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B82422H1153J000
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 390MA 720 MOHM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 390 mA 720mOhm maks. 2-SMD, J-ledning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B82422H1153J000 Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
720mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
12 @ 2,52MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
26MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
2-SMD, J-ledning
Tolerance
±5%
Leverandørs enhedspakning
1210 (3225 metrisk)
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Afskærmning
Uskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,094" (2,40mm)