B78417A2285A003
DigiKeys varenummer
495-7236-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-7236-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-7236-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B78417A2285A003
Beskrivelse
CURR SENSE XFMR 1:50 SMD
Producentens standard leveringstid
38 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1:50 Transformere til strømregistrering 50kHz – 250kHz 1,9mOhm primær, 2,1Ohm sekundær 1.7 mH Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B78417A2285A003 Modeller
Kategori
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1:50
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR)
1,9mOhm primær, 2,1Ohm sekundær
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,417" L x 0,480" B (10,60mm x 12,20mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Frekvensområde
50kHz – 250kHz
Termineringsudformning
Mågevinge
Type
Invasiv
Vægt
0,006lb (2,72g)
Induktans
1.7 mH