B78108S1103K000
DigiKeys varenummer
495-B78108S1103K000TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B78108S1103K000CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B78108S1103K000
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 680 mA 490mOhm maks. Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B78108S1103K000 Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
490mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Q @ frek.
70 @ 2,52MHz
Varestatus
Last Time Buy
Frekvens - Selvresonans
35MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
2.52 MHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Hulmontering
Induktans
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,157" diam. x 0,362" L (4,00mm x 9,20mm)