B72220S0321K502 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 9.670
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
På lager: 739
Billede for B72220S0321K502 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B72220S0321K502
DigiKeys varenummer
495-B72220S0321K502-ND
Producenter
Producentens varenummer
B72220S0321K502
Beskrivelse
VARISTOR 510V 8KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
510 V 8 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
561 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
8 kA
Serie
Energi
184J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
720 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
320 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
420 V
Varistor-spænding (min.)
459 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
510 V