B72214M0271K000
DigiKeys varenummer
495-B72214M0271K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B72214M0271K000
Beskrivelse
VARISTOR 330V 10KA 2SMD NO LEAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Overflademontering 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B72214M0271K000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Energi
115J
Producenter
TDK
Antal kredsløb
1
Serie
Kapacitans @ frekvens
870 pF @ 1 kHz
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Funktioner
Overspænding
Maksimum AC-spænding
210 V
Klasse
Automotive
Maksimum DC-spænding
270 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Varistor-spænding (min.)
297 V
Monteringstype
Overflademontering
Varistor-spænding (Typ)
330 V
Pakke/hus
2-SMD, ingen leder
Varistor-spænding (maks.)
363 V