Billede for B72210U2301K903 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B72210U2301K903
DigiKeys varenummer
495-B72210U2301K903-ND
Producenter
Producentens varenummer
B72210U2301K903
Beskrivelse
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
470 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
60J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
200 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V