B58035U7505M001
DigiKeys varenummer
495-76055-ND
Producenter
Producentens varenummer
B58035U7505M001
Beskrivelse
CAP CER 5UF 700V 20SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 µF ±20% 700V Keramiske kondensatorer Stablet SMD, 20 J-ledning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B58035U7505M001 Modeller
Funktioner
Lavt ESL (stablet), Høj temperatur
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Stablet SMD, 20 J-ledning
Kapacitans
Størrelse/dimension
1,142" L x 0,289" B (29,00mm x 7,34mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,378" (9,60mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
J-Lead
Driftstemperatur
-40°C – 150°C