B58031I7504M002 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 863
Datablad
0.5 µF ±20% 700V Keramiske kondensatorer Ikke-standard SMD
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TDK EPCOS CeraLink Capacitors | Digi-Key Daily
B58031I7504M002
DigiKeys varenummer
495-7222-ND
Producenter
Producentens varenummer
B58031I7504M002
Beskrivelse
CAP CER 0.5UF 700V SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lavprofil, Høj temperatur
Emballage
Strip
Applikationer
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Ikke-standard SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,427" L x 0,309" B (10,84mm x 7,85mm)