B58031I5105M002
DigiKeys varenummer
495-B58031I5105M002-ND
Producenter
Producentens varenummer
B58031I5105M002
Beskrivelse
CAP CER 1UF 500V SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±20% 500V Keramiske kondensatorer Ikke-standard SMD
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lavprofil, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Strip
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
Ikke-standard SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,427" L x 0,309" B (10,84mm x 7,85mm)