B57703M0502G040
DigiKeys varenummer
495-2170-ND
Producenter
Producentens varenummer
B57703M0502G040
Beskrivelse
THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
NTC-termistorer 5k Ringkabelsko
Kategori
B værdi tolerance
±1%
Producenter
TDK
B25/100
3988K
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
150 mW
Varestatus
Aktiv
Længde - Ledning
1,77" (45,00mm)
Modstand i Ohm @ 25°C
5k
Monteringstype
Frithængende
Modstandstolerance
±2%