B41888C6337M000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
330 µF 50 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 84mOhm @ 10kHz 7000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B41888C6337M000
DigiKeys varenummer
B41888C6337M000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B41888C6337M000
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B41888C6337M000 Modeller
Rippel strøm @ høj frekvens
1.18 A @ 100 kHz
Impedans
75 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Spænding - Nominel
50 V
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
84mOhm @ 10kHz
Monteringstype
Levetid @ temp.
7000 timer @ 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C