B32926M3225K000
DigiKeys varenummer
495-B32926M3225K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32926M3225K000
Beskrivelse
2.2UF 10% 305VAC MKP SUPPRES
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,654" L x 0,472" B (42,00mm x 12,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
305V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V