B32926H3106M
DigiKeys varenummer
495-7023-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32926H3106M
Beskrivelse
CAP FILM 10UF 20% 630VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
10 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32926H3106M Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,654" L x 1,102" B (42,00mm x 28,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,476" (37,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
305V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V
Klassificeringer
AEC-Q200, X2
Dielektrisk materiale
Funktioner
85C/85% luftfugtighed