B32923C3224M000
DigiKeys varenummer
495-4204-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32923C3224M000
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 20% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP) Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32923C3224M000 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,236" B (26,50mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
305V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V