B32922M3474M000
DigiKeys varenummer
495-B32922M3474M000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32922M3474M000
Beskrivelse
0.47UF 20% 305VAC MKP SUPPRESS
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
305V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V