B32922C3104K289
DigiKeys varenummer
495-4911-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-4911-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32922C3104K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP) Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32922C3104K289 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
305V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V