B32921C3333M289
DigiKeys varenummer
495-4869-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-4869-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32921C3333M289
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF Filmkondensatorer 305V 630V Polypropylen (PP) Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
305V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V