B32912B5103K000
B32912B5103K000
B32912B5103K000
DigiKeys varenummer
495-76814-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32912B5103K000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 530V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32912B5103K000 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
530V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)