B32778G1276K000
DigiKeys varenummer
495-3933-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32778G1276K000
Beskrivelse
CAP FILM 27UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 µF Filmkondensatorer 1300V (1,3kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Størrelse/dimension
2,264" L x 1,378" B (57,50mm x 35,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,969" (50,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
2,067" (52,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1300V (1,3kV)
Applikationer
DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Funktioner
Lang levetid
ESR (ækvivalent seriemodstand)
7.3 mOhms