B32776G1805K000
DigiKeys varenummer
495-3932-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32776G1805K000
Beskrivelse
CAP FILM 8UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 µF Filmkondensatorer 1300V (1,3kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32776G1805K000 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,654" L x 0,787" B (42,00mm x 20,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,555" (39,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1300V (1,3kV)
Applikationer
DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Funktioner
Lang levetid
ESR (ækvivalent seriemodstand)
12.1 mOhms