B32774D4226K000
DigiKeys varenummer
495-3942-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32774D4226K000
Beskrivelse
CAP FILM 22UF 10% 450VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Filmkondensatorer 450V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32774D4226K000 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,866" B (31,50mm x 22,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,437" (36,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
450V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Funktioner
Lang levetid
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5.4 mOhms