B32718H8117K000
DigiKeys varenummer
495-B32718H8117K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32718H8117K000
Beskrivelse
MKP DC FILTERING - 800VDC, 110UF
Detaljeret beskrivelse
110 µF Filmkondensatorer 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
2,264" L x 1,772" B (57,50mm x 45,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
2,559" (65,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
2,067" (52,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
800V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2.8 mOhms