B32718H5806K000
DigiKeys varenummer
495-B32718H5806K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32718H5806K000
Beskrivelse
MKP DC FILTERING - 500VDC, 80UF
Detaljeret beskrivelse
80 µF Filmkondensatorer 500V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
2,264" L x 1,181" B (57,50mm x 30,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
2,067" (52,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
500V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4.1 mOhms