B32716H1156K000
DigiKeys varenummer
495-B32716H1156K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32716H1156K000
Beskrivelse
MKP DC FILTERING - 1100VDC, 15UF
Detaljeret beskrivelse
15 µF Filmkondensatorer 1100V (1,1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,654" L x 1,181" B (42,00mm x 30,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1100V (1,1kV)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4.5 mOhms